Twoja skóra pod stałą opieką specjalisty

Gabinet Dermatologii Leczniczej
dr n. med. Małgorzata Mazur

Lindon Tyler

Piękno to poczucie komfortu we własnej skórze. To wiedza i akceptacja kim się jest…

Mam zaszczyt zapewnić Państwu opiekę dermatologiczną, która koncentruje się na najwyższych standardach, opierając się na bezpośredniej relacji pacjent – lekarz.

Gabinet Dermatologii Leczniczej powstał z pragnienia, aby pacjenci doświadczali pełnej szacunku, empatycznej, zaangażowanej i wysokiej jakości opieki dermatologicznej, opartej na zdobytym przeze mnie doświadczeniu klinicznym i naukowym. Zalecane przeze mnie schematy leczenia potwierdzone są badaniami naukowymi i dostępną fachową literaturą medyczną.

Dostępność wizyt gabinetowych i wideokonsultacji zapewnienia naszym pacjentom kontrolę nad tym, kiedy i jak często pacjent są konsultowani, najczęściej bez konieczności oczekiwania na długie terminy wizyty, z zapewnieniem w pełni zindywidualizowanych planów leczenia. Dostępność wideokonsultacji poszerzyła zakres działania gabinetu, dając możliwości uzyskania pomocy dermatologicznej pacjentom z różnych stron kraju i świata.

Pracując przez wiele lat z pacjentami chorymi na różne schorzenia skóry, nierzadko uczestniczyłam w ich cierpieniu, obserwując ogromny wpływ zmian „wypisanych na skórze” na jakość życia leczonych chorych. Zrozumiałam, iż doświadczenie medyczne musi iść w parze z empatycznym podejściem do chorego pacjenta, a zrozumienie problemów osób z chorobami skóry, które są widoczne dla świata otaczającego, jest niezwykle istotne w prawidłowym prowadzeniu i leczeniu tych chorych.

Mam nadzieję, że zdobyte przeze mnie doświadczenie i empatyczne podejście do chorego człowieka, umożliwią mi udzielenie pomocy dużej grupie chorych, bo przecież – pomagając innym – pomagasz i sobie.

SPECJALISTA DERMATOLOGII WENEROLOGII
LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

UMÓW WIZYTĘ STACJONARNĄ LUB WIDEOKONSULTACJĘ

Specjalistyczna opieka dermatologiczna dokładnie, kiedy jej potrzebujesz

 

Twoja skóra pod stałą kontrolą specjalisty. Umów się na wideo konsultacje lub wizytę stacjonarną

Wideokonsultacje dają naszym pacjentom możliwość e-wizyty, wtedy kiedy jej potrzebują, bez konieczności długiego oczekiwania na jej termin, niezależnie od miejsca w którym aktualnie przebywają.

Nie ma znaczenia czy jesteś na wakacjach, nad morzem czy w górach, możesz zadbać o zdrowie i kondycję swojej skóry z dowolnego miejsca. Wystarczy umówić się na konsultację dermatologiczną online.

Przeczytaj, co mówią nasi pacjenci

You can find more opinions about Me on the portal znanylekarz.pl